nasze lokalizacje

Nasze lokalizacje w Bremie i okolicach.
Zrób sobie nasze zdjęcie.

alerno Bremen-Burglesum

Osoba kontaktowa: Barbara Müller

Bremer Heerstr. 49
28719 Brema
Tel: 0421-609 57 37
E-mail: bremen-burglesum@alerno.de

alerno Bremen-Horn-Lehe

Osoba kontaktowa: Patricia Griesmeyer

Leher Heerstr. 173
28357 Brema
Tel: 0421-56 63 76 67
E-mail: bremen-horn-lehe@alerno.de

alerno Bremen-Mitte

Osoba kontaktowa: Leoni Wüllenweber

Papenstrasse 1
28195 Brema
Tel: 0421-19 41 8
E-mail: bremen-mitte@alerno.de

alerno Bremen-Osterholz

Osoba kontaktowa: Alina Gross

Heiligenbergstraße 130
28307 Brema
Tel: 0421-43 79 133
E-mail: bremen-osterholz@alerno.de

alerno Bremen-Schwachhausen

Osoba kontaktowa: Frauke Ottersberg

Schwachhauser Heerstr. 51
28211 Brema
Tel: 0421-16 82 37 16
E-mail: bremen-schwachhausen@alerno.de

alerno Bremen-Vegesack

Osoba kontaktowa: Sabina Gante

Gerhard-Rohlfs-Str. 21
28757 Brema
Tel: 0421-65 30 615
E-mail: bremen-vegesack@alerno.de

alerno Bremen-Blumenthal

Osoba kontaktowa: Susanne Bödeker

Lüssumer Heide 1-3
28777 Brema
Tel: 0421-408 876 60
E-mail: bremen-blumenthal@alerno.de

alerno Bremen-Walle

Osoba kontaktowa: Anne Meinekat-Fajen

Steffensweg 177
28217 Brema
Tel: 0421-380 11 49
E-mail: bremen-walle@alerno.de

alerno Bremerhaven

Osoba kontaktowa:

Langener Landstraße 268 / 268a
27578 Bremerhaven
Tel: 0471 – 306 98 715
E-mail: bhv@alerno.de

alerno Delmenhorst

Osoba kontaktowa: Cornelia Brandes

Ulica Długa 102
27749 Delmenhorst
Tel: 04221-123 96 90
E-mail: delmenhorst@alerno.de

Zarejestruj się teraz - Zacznij natychmiast!
Przewiń do góry