konumlarımız

Bremen ve çevresindeki lokasyonlarımız.
Kendine bizim bir resmimizi yap.

alerno Bremen-Burglesum

Bağlantı kurulacak kişi: Barbara Müller

Bremer Heerstr. 49
28719 Bremen
Tel: 0421-609 57 37
E-posta: bremen-burglesum@alerno.de

alerno Bremen-Horn-Lehe

Bağlantı kurulacak kişi: Patricia Griesmeyer

Leher Heerstr. 173
28357 Bremen
Tel: 0421-56 63 76 67
E-posta: bremen-horn-lehe@alerno.de

uyarı Bremen-Mitte

Bağlantı kurulacak kişi: Leoni Wüllenweber

Papenstrasse 1
28195 Bremen
Tel: 0421-19 41 8
E-posta: bremen-mitte@alerno.de

uyarı Bremen-Osterholz

İrtibat kişisi: Alina Brüt

Heiligenbergstrasse 130
28307 Bremen
Tel: 0421-43 79 133
E-posta: bremen-osterholz@alerno.de

uyarı Bremen-Schwachhausen

Bağlantı kurulacak kişi: Frauke Ottersberg

Schwachhauser Heerstr. 51
28211 Bremen
Tel: 0421-16 82 37 16
E-posta: bremen-schwachhausen@alerno.de

alerno Bremen-Vegesack

Bağlantı kurulacak kişi: Sabina Gante

Gerhard-Rohlfs-Str. 21
28757 Bremen
Tel: 0421-65 30 615
E-posta: bremen-vegesack@alerno.de

uyarı Bremen-Blumenthal

Bağlantı kurulacak kişi: Susanne Bödeker

Lüssumer Heide 1-3
28777 Bremen
Tel: 0421-408 876 60
E-posta: bremen-blumenthal@alerno.de

uyarı Bremen-Walle

Bağlantı kurulacak kişi: Anne Meinekat-Fajen

177
28217 Bremen
Tel: 0421-380 11 49
E-posta: bremen-walle@alerno.de

uyarı Bremerhaven

İlgili kişi:

Langener Landstraße 268 / 268a
27578 Bremerhaven
Tel: 0471 – 306 98 715
E-posta: bhv@alerno.de

uyarı Delmenhorst

İrtibat kişisi: Cornelia Brandes

Uzun Sokak 102
27749 Delmenhorst
Tel: 04221-123 96 90
E-posta: delenhorst@alerno.de

Haben Sie Fragen?

Jetzt Termin sichern!

Professor erklärt
Scroll to Top